Bize Ulaşmak İçin
0 (232) 464 41 00
0 (232) 216 22 15

Hakkımızda

Karhan & Karhan Hukuk Bürosu 1983 yılında Av.M.Ufuk Karhan tarafından İzmir’de kuruldu. 1984 Yılında eşi Avukat Sema Karhan İ.Ü.Hukuk Fakültesi Ceza Hukuku Asistanlık görevinden ayrılarak Avukat olarak aynı büroda çalışmaya başladı.

Başlangıçtan itibaren ağırlıklı olarak İcra-İflas Hukuk’u alanında faaliyet gösteren büromuz 1991 yılında  Avukat Azbiye Gümüşsu’nun da katılılımı ile özellikle Kurumsal nitelikli alacak takibi konusunda İzmir’de önemli bir hukuk bürosu konumuna ulaştı.

Büromuz 1990’lı yıllarda Telekominikasyon ve Enerji Dağıtım firmalarının yüksek sayıdaki alacak takipleri konusunda klasik yöntemleri bir kenara bırakıp Teknolojik sistemleri kullanmaya başlayan  hukuk büroları arasında ülke genelinde daima ön sıralarda yer almıştır.

Büromuz Hukuk ile Teknoloji birleşimi, Avukatlık faaliyetinde Teknoloji kullanımı konusunu çok önemsemiş, bu alanda önemli başarılara imza atmıştır.
2000’li yıllardan itibaren Hukuk Yazılımları konusunda çalışmalara başlayarak klasik takip yöntemlerini tamamen terk eden büromuz yüzbinlerce kurumsal alacak dosyalarını başarıyla takip etmiştir.

Büromuz tarafından geliştirilen KASİS – Kurumsal Alacak Takip Sistemi ile Haftanın 7 günü 24 saat çalışan dosyaları inceleyip kararlar alabilen, Ofis Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Call Center Yönetimi, haberleşme ve iletişim yönetimi, verimlilik ve kalite yönetimi, müşteri memnuniyeti süreçlerini de takip ve kontrol edebilen bir “Robot Avukat” ile çalışmalarımızı sürdürmekte ve  iş kapasitemizin boyutunu  neredeyse sınırsız hale getirmiş durumdayız.

Başta Bankalar olmak üzere Telekominikasyon ve Varlık Şirketleri ile çalışmalarını sürdüren büromuzun Kurumsal Alacakların takip ve tahsili konusunda deneyimi üst düzeydedir.