Bize Ulaşmak İçin
0 (232) 464 41 00

E-Tahsilat


Türk Telekom A.Ş.’ne (TTNet/TT Mobil(Avea)/Ev-İş Telefonu) olan borçlarınız ile ilgili ödemelerinizi, hukuk ödemesi yaptığınızı belirterek tüm Türk Telekom Bayii’lerinden, tüm PTT İşyerlerinden, Abone Numaranızla Türk Telekom fatura tahsilatı yapan tüm Bankalar ve İnternet Şubelerinden veya Türk Telekom Online Borç Ödeme sayfasından yapabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom Bayii’ni bulmak için buraya, PTT İşyeri’ni bulmak için buraya veya Online İşlem Merkezi’ne Ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer tüm ödeme kanallarına da Türk Telekom’un Resmi sitesi üzerinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Lütfen ödeme sayfasında Ödeme Açıklaması alanına ödeme yapmak istediğiniz dosya borçlusunun Adı Soyadı ve/veya T.C. Kimlik Numarası bilgilerinden birini mutlaka yazın. Ödemeniz 3D güvenlik sistemi ile bankanızda kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek şifrenin girilmesi ile tamamlanacaktır. Ödeme sayfasına ulaşmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın.

SIM Kart Blokesi Hakkında Bilgilendirme
SIM kartlarını herhangi bir nedenle değiştiren kişilerin internet ve mobil bankacılık kanallarına girişi aşamasında, SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin yasal düzenlemelere bağlı banka uygulamaları nedeniyle iletilememesi söz konusu olabilmektedir.
İnternet ve mobil bankacılığa girişte SMS ile gönderilen tek kullanımlık şifrenin size iletilememesi durumunda, kartınızın bağlı olduğu Bankanın herhangi bir şubesine giderek, eğer bankanız destekliyorsa Müşteri Hizmetlerini arayarak yada ATM’ler aracılığı ile SIM Kart Blokesinin kardırılması gerekmektedir.